Jobbar du i butik och vill ta nästa steg i din utveckling eller
vill du byta bana och känner att du vill satsa på handelsområdet?

Nu är ansökan till nästa kursstart av vår mycket uppskattade terminskurs för Visual merchandiser/Butiksledare öppen. Senast den 14 november behöver vi din ansökan och kursen startar den 10 januari 2022.

Allt om kursens upplägg och innehåll hittar du via den här länken: https://entreprenorskolan.com/utbildningar/bli-visual-merchandiser-butiksledare-pa-distans/

I ansökan skall du skicka med ett personligt brev samt en bild på en skyltning som du sett och som du tycker är särskilt bra, med en motivering till varför du anser att just den är extra lyckad. Det kan vara ett skyltfönster ett bord etc.

Har du frågor? Kontakta Anne Palm på tel. 0247-36865 eller till e-post anne.palm@entreprenorskolan.com